Wij accepteren
C’est un beau Wellnes. Food was ok, with space for improvement.
Meer bekijkenTrès bon moment passé aux Thermes de Spa. Et quand cela se passe bien, c'est toujours trop court :)
Meer bekijkenBongo website werkt voor geen meter. De sauna op zich was heel proper en verzorgd, met vriendelijk personeel en een volle menukaart met lekkere gerechten en dranken. Voor herhaling vatbaar!
Meer bekijkenLeuk kleinschalig saunacomplex. Heel vriendelijk personeel.
Meer bekijkenSuper!
Meer bekijkenZeer goed sauna complex (naakt gedeelte). Fijn met het glaasje bubbels. Veel variatie in sauna’s, opgietsessies… Lekker eten in het restaurant aan goede prijzen.
Meer bekijkenBonne expérience. Journée agréable.
Meer bekijkenprima
Meer bekijken'n fijne ervaring
Meer bekijkenVriendelijk personeel en niet te grootschalig.
Meer bekijkenMooie, schone sauna. Vriendelijke mensen. Advies: een aparte balies voor de sauna en hotelgasten.
Meer bekijkenhygiënisch, voldoende aanbod faciliteiten, lekkere gerechten in het restaurant, rustig (niet te veel volk)
Meer bekijkenParfaite expérience, piscine extérieure très propre et bien chauffée, nombreuses installations pour la détente, super séance de versement, bon restaurant à prix abordable
Meer bekijkenThermA Grimbergen
Meer bekijkenOntdek de variatie aan partners en ervaringen die mogelijk in deze cadeaubon zitten.
Gemakkelijk te kopen, eenvoudig te gebruiken - het is het ideale cadeau
Weekendje weg overnachten | Valentijnscadeaus | Verjaardagscadeau ideeën | Cadeau voor een Koppel | Cadeau voor haar | Cadeau voor Hem | Actie en Avontuur | Romantisch weekend | Gastronomie | Wellness | Aanbieding en Korting | Kerstcadeaus |
Heel mooi gevarieerd complex, ook meer aandacht voor het baden, niet alleen sauna. De zwemvijver en twee locaties om te eten en drinken zijn een pluspunt. De eerste opgiet is wel pas in de namiddag en gaat meteen heel turbo. We mochten van de saunameester niet op de onderste banken zitten en dat is toch wel heftig, zeker bij zo'n turbo-opgiet. Ik raad aan om een grote bol ijs mee te nemen om deze opgiet te overleven. Voor de rest: een fantastische dag gehad!
Meer bekijken