Wij accepteren
De host is een heel vriendelijke mevrouw die heel erg haar best doet om Nederlands te praten. De locatie is buitengewoon mooi omdat men achteraan uitziet op een vallei. Zeer verzorgd ontbijt al had een eitje nog wel gemogen. We mochten buiten in het privé gedeelte ontbijten. Het lavabootje in de badkamer was wat aan de kleine kant. Al bij al hebben we er van genoten
Meer bekijkenDit was een zeer aangenaam verblijf, goede kamer, rustige ligging, mooi terras, groot zwembad en een verbluffend ontbijt. Kortom een prima adres.
Meer bekijkenEen aangenaam verblijf met ook een zeer vriendelijke ontvangst en uitleg. We kregen een upgrade van onze geboekte kamer (comfort naar comfort plus) naar een nieuwer gebouw. Deze kamer is praktischer met kinderen, aangezien de ruimte met het stapelbed door de badkamer en toilet gescheiden is van ruimte met de twee 1-persoonsbedden. Het gaat niet om een afgesloten ruimte/kamer, maar door het tussenschot met badkamer kan je 's avonds makkelijker je kind n bed leggen en in het andere gedeelte van de kamer rustig iets doen. Ontbijt was misschien een beetje teleurstellend door beperkte keuze (vooral brood), maar vooral omdat zaken die op waren niet meteen werden bijgevuld. Je moest hier om vragen. Als ontbijt voorzien is tussen 8u en 10u, verwacht je toch zeker dat om 9u30 nog zaken spontaan bijgevuld worden. Als je erachter vroeg was het personeel in het restaurant wel vriendelijk en gingen ze onmiddellijk kijken. Er is ook de mogelijkheid om middag- en avondeten tegen betaling bij te boeken. Avondeten was zeker in orde. Wandeling met de ezels over het domein was ook leuk. Tegen betaling van € 5 konden kinderen ook plaatsnemen op de ezel, maar kleine kinderen moet je wel nog goed vasthouden aangezien er geen zadels zijn. Het voederen van de everzwijnen en herten in de ochtend in het bos is ook zeer leuk voor kinderen. Alleen zouden ouders hun kinderen zelf wat beter in de hand moeten houden zodat ook meer 'timide' kinderen ook voldoende kansen krijgen om op een rustige manier eten te geven aan de dieren.
Meer bekijkenSuper accueil. Par contre hotel tres bruyant. En plein milieu de la nuit, des individus claquaient des portes, rigolait comme s il etait 14h.
Meer bekijkenParfait, équipe et chef accueillants
Meer bekijkenJe recommande le restaurant Rizom à Hornu
Meer bekijkenHôtel bien situé et personnel sympathique
Meer bekijkenAlles was tip top
Meer bekijkenService personnalisé avec des mets d’exception.
Meer bekijkenRien à dire sur l'hôtel. Très bel hôtel, très agréable et très bon service
Meer bekijkenMooie locatie,lekker en uitgebreid ontbijt,zeer vriendelijke uitbaters.
Meer bekijkenbon mais rien d'exceptionnel
Meer bekijkenAccueil et cuisine chaleureuse
Meer bekijkenGoede ervaring met het hotel en het personeel We zouden zeker terugkomen
Meer bekijkenOntdek de variatie aan partners en ervaringen die mogelijk in deze cadeaubon zitten.
Gemakkelijk te kopen, eenvoudig te gebruiken - het is het ideale cadeau
Weekendje weg overnachten | Valentijnscadeaus | Verjaardagscadeau ideeën | Cadeau voor een Koppel | Cadeau voor haar | Cadeau voor Hem | Actie en Avontuur | Romantisch weekend | Gastronomie | Wellness | Aanbieding en Korting | Kerstcadeaus |
Zeer proper hotel met heel vriendelijk en behulpzaam personeel
Meer bekijken