Jouw winkelwagen
Bongo
0 artikelen
Wat is een Bongo?
Alle Bongo's
Site voor particulieren

Introductiecursus schansspringen, Stand Up Paddle of windsurfen bij Zeil- & Surfcentrum Brouwersdam in Ouddorp (NL)

» Terug naar de lijst met activiteiten

De BONGO Avontuur 2012 geeft recht op

De Bongo geeft recht op • 2,5 uur windsurfen voor één persoon, inclusief instructies, materiaal en gebruik van de banen
OF
• 2,5 Stand Up Padle surfen voor één persoon (1,5 uur instructie en 1 uur zelfstandig oefenen), inclusief materiaal
OF
• een cursus schansspringen op ski’s of met snowboard voor één persoon, inclusief instructies en materiaal.

Voor elke activiteit is een minimum van drie deelnemers vereist, bij minder deelnemers wordt de tijdsduur aangepast.

Reserveren via e-mail of telefoon is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur. Je krijgt achteraf een bevestiging van de organisator.

Koop de BONGO Avontuur 2012

€ 59,90
BONGO Avontuur 2012





Zeil- & Surfcentrum Brouwersdam

In het verleden was het Grevelingenmeer een zeearm van de Noordzee. In het kader van de Deltawerken werden hier de Brouwers- en de Grevelingendam gebouwd waardoor dit stukje water van de zee werd gescheiden en er een meer ontstond. Sindsdien staat het Grevelingenmeer bekend als een toplocatie om watersporten te beoefenen.

Al meer dan vijftien jaar vind je Zeil- & Surfcentrum Brouwersdam aan het Grevelingenmeer. Watersportliefhebbers kunnen er terecht om het reilen en zeilen van de zeilsport te leren. Jong en oud, beginneling of gevorderde: voor iedereen valt er hier wat bij te leren over zijn favoriete sport. Bovendien beschikt dit allroundwatersportcentrum steeds over het allernieuwste materiaal.

Sinds kort is er ook de Waterjump. Het is een nieuwe, spectaculaire attractie die bestaat uit een schans van bijna acht meter hoog met drie glijbanen die garant staan voor een verfrissende duik. Bereid je voor op adembenemende sprongen! Je kunt ook windsurfen of Stand Up Paddle boarden. Daarbij sta je op een surfplank en peddel je een weg door het water. Dit wateravontuur zal je nog lang bijblijven.

De ontvanger kan tevens kiezen uit de volgende activiteiten

Kies een regio
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  Volgende »
Icekarting bij Sneeuwattractiepark Skidôme in Rucphen (NL)

Icekarting bij Sneeuwattractiepark Skidôme in Rucphen (NL)

De Bongo geeft recht op • drie icekarting sessies (ongeveer 10 minuten) voor één persoon, inclusief goodiebag
OF
• één icekarting sessie (ongeveer 10 minuten) voor drie personen, inclusief goodiebag

Reserveren is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur.

Meer info
Benjispringen of Rocket Launch op diverse locaties in de Benelux

Benjispringen of Rocket Launch op diverse locaties in de Benelux

De Bongo geeft recht op één benjisprong of één Rocket Launch voor één persoon tijdens een evenement waar Benji-Fun aanwezig is.

Meer info
Indoor Quad rijden bij Indoor Quad Park in Hulshout (BE)

Indoor Quad rijden bij Indoor Quad Park in Hulshout (BE)

De Bongo geeft recht op het volgende arrangement voor één persoon:

• 30 minuten introductie en uitleg
• 45 minuten quad rijden
• gebruik van materiaal en bescherming

Reserveren is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur.

Meer info
Indoor Skydive Roosendaal in Roosendaal (NL)

Indoor Skydive Roosendaal in Roosendaal (NL)

De Bongo geeft recht op twee indoor-skydivesessies in de windtunnel voor één persoon, inclusief gebruik van vlieguitrusting, uitgebreide instructie, indoor-skydivecertificaat en een dvd met de beelden van je sprongen.

Reserveren is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur.

Meer info
Golfsurfen of SUP aan de Noordzee (BE & NL)

Golfsurfen of SUP aan de Noordzee (BE & NL)

De Bongo geeft recht op 1 uur privésurfles voor twee personen, inclusief het daglidmaatschap met vrij gebruik van materiaal (Twins Club, Bredene)
OF
• 1 uur privéles SUP voor twee personen, inclusief het daglidmaatschap met vrij gebruik van materiaal (Twins Club, Bredene
OF
• een introductiecursus golfsurfen (2 uur) voor één persoon, inclusief vrij gebruik materiaal en een frisdrankje achteraf (Hart Beach Surfschool, Scheveningen)

Reserveren is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur.


Meer info
Duiken in het Grevelingenmeer of in Zandvoort (NL)

Duiken in het Grevelingenmeer of in Zandvoort (NL)

De Bongo geeft recht op • e en duikinitiatie in het Grevenlingenmeer (circa 3 uur) voor één persoon, inclusief lunch (dranken zijn niet inbegrepen) en gebruik duikuitrusting of korting voor een PADI-opleiding voor één persoon (Duikcentrum Scharendijke)
OF
• een proefduik voor twee personen in het indoorzwembad van Scuba Republic Dive Resort & Training Facility aan het strand op de boulevard in Zandvoort, inclusief ontvangst met koffie of drankje en achteraf een drankje en een T-shirt per persoon (Scuba Republic).

Reserveren is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur.



Meer info
Anti-slipcursus op diverse locaties (NL)

Anti-slipcursus op diverse locaties (NL)

De Bongo geeft recht op • een slipcursus (1,30 uur) met portofoon en ongevalsimulator voor één persoon (de auto wordt gedeeld door maximaal vier deelnemers).
OF
• een antislipcursus van 1 uur voor één persoon met begeleiding in de auto (de auto wordt gedeeld met twee andere personen)

Reserveren is verplicht via www.trafficcontrol.nl/bongo. Je krijgt een bevestiging toegestuurd en een week voor deelname ontvang je per e-mail het tijdstip, adresgegevens en de routebeschrijving.

Meer info
Parijs met de fiets verkennen (FR)

Parijs met de fiets verkennen (FR)

De Bongo geeft recht op een begeleide rondrit Coeur de Paris van drie uur voor twee personen, inclusief het gebruik van fietsen en verzekering.

Reserveren is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur.

Meer info
Jetscooter of Motorbootprogramma aan de Noordzee in Blankenberge (BE)

Jetscooter of Motorbootprogramma aan de Noordzee in Blankenberge (BE)

De Bongo geeft recht op • gebruik van een jetscooter en een droogpak voor één persoon (18 minuten)
OF
• offshore varen met vaste schipper voor vier personen (15 minuten)
OF
• vaarinitiatie met een Tornado Sport rubberboot (90 pk) voor vier personen (15 minuten)

Reserveren is verplicht (telefonisch of via sms), met vermelding van je Bongo Avontuur.

Meer info
Kennismakingsvlucht zweefvliegen in Weelde en Temploux (BE)

Kennismakingsvlucht zweefvliegen in Weelde en Temploux (BE)

De Bongo geeft recht op • een initiatievlucht zweefvliegen voor één persoon (ongeveer 20 minuten) met een sleep tot 600 meter (Vlaamse Zweefvlieg Academie, Weelde)
OF
• een initiatievlucht zweefvliegen voor één persoon (van 15 à 20 minuten) met een sleep tot 500 meter, inclusief verwelkoming, briefing, woordje uitleg en debriefing (CEVV, Temploux)

Reserveren is verplicht, met vermelding van je Bongo Avontuur. Zweefvliegen is afhankelijk van het weer. Als er niet kan gevlogen worden, nemen de organisaties de dag zelf voor 9 uur telefonisch contact op.

Voor Frantalige reserveringen kan u vanaf heden reserveren de organisatie CEVV in plaats van Thermique.  De nieuwe organisatie is te bereiken via email info@cevv.com of telefonisch 0032(0)470/262.498


Meer info
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  Volgende »
Business Solutions  
Services  
Referenties  
Catalogus  
Bongo-flits  
Bestelbon  
Bestel hier  
Contact